KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 14797322
nr 1479 7322
Blyertsteckning
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, "Castello Odeschalchi, Bracciano". Blyerts på papper, 58x82 cm, yttermått inklusive ram: 69x92 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:37:42
18/7 20:28:48